Krytycznie o GRACH ~i nie tylko...~
Blog > Komentarze do wpisu
DONOS: KotOR wraca na półki sklepowe, czyżby była nadzieja dla LEMu?

Krótko i treściwie - oto, co rzecze strona Licomp Empik Multimedia:

Z wielką przyjemnością informujemy Was, że obie części wspaniałej gry Lucas Arts: Star Wars: Knight of the Old Republic powracają do sklepów.

A to nie wszystko. Obie wersje trafią do sklepów w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 39 zł. Przewidywana wysyłka do sklepów nastąpi w na przełomie 39 i 40 tygodnia. Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie.

(ŹRÓDŁO: http://www.lem.com.pl/news.php?nid=70)

Zawsze przeklinałem LEMa, za wiele Ich grzechów, w tym fakt braku re-edycji czy też tanich serii. Nagle dowiaduje się, że wydawca marnotrawny postanowił wrzucić na półki z powrotem dwie odsłony starowarsowego roleplaya - SW:KotOR, za co Im CHWAŁA, CHWAŁA! Chwała!? Eeee… 40 zł? Sporo, fakt, przeklęte gady... No, ale i tak lepsza to oferta od tych, na które można natknąć się przeglądając serwisy aukcyjne ;). Łącznie niecałe 80 zł za KotoR w wersji PL i KotoRII po angielsku. Chyba się na to piszę!

Przewidywalna data "repremiery" obu tytułów to 02.10.2009

PS Jakiś czas temu media (choćby GameCorner) donosiły o powrocie tych tytułów do dystrybucji dzięki platformie Steam czy też Direct2Drive. Ceny wersji cyfrowej wahają się pomiędzy 28 a 37 złotymi (w przeliczeniu, kolejno z dolarów oraz euro). W porównaniu z tymi 39zł, które chce LEM wydaje się to bardzo mało, ale wg mnie raczej warto dać tę dychę więcej za wydanie "z krwi i kości" (choć moim zdaniem bardziej adekwatną ceną byłoby coś z przedziału do 30 zł).

wtorek, 22 września 2009, mis_iu

Polecane wpisy

Komentarze
2009/09/25 13:55:13
Dobrego newsa żeś zapodał, nigdzie indziej tej informacji nie widziałem.
Nie grałem w drugiego KOTORa, więc będzie okazja uzupełnić braki w "wykształceniu".
LEM chyba w ten sposób broni się przed kryzysem. Call of Duty 4 też przecież wznowili.
Cenowo nie jest źle, myślę że da radę wyrwać poszczególne części po 35 zł.
Strona LEM-u nie działa mi od wczoraj i tak się zastanawiam czy ta reedycja będzie wersją CD.
-
mis_iu
2009/10/02 23:06:42
Dobrze gdyby dali na DVD, dzisiaj w erze tego nośnika kilka płytek CD już nieco razi i... jest zwyczajnie niewygodne ;D. Na stronie sklepu LEM nie ma jednak co do tego konkretnych informacji (grafiki okładek jednak ciągle mają "PC CD-ROM"). To jest jednak LEM więc nie zdziwiłbym się gdyby zostali przy sidikach, heh.
-
mis_iu
2009/10/12 13:54:14
Widziałem oba KotoRy w Empiku i Saturnie - na okładkach, tak jak pisałem, wyraźnie mamy "PC CD-ROM" więc takiego nośnika powinniśmy się raczej w środku spodziewać ;). Wygląda na to, że jest to wydanie identyczne z premierowym. Osobiście jeszcze gier nie nabyłem - zabrakło zaskórniaków ;D.
-
Gość: el, 212.76.37.*
2009/10/30 15:27:32
40 zł to duzo? to powodzenia, bo do tej pory pierwszy kotor osiagał zawrotne sumy na allego, potrawił kosztowac zdrowo ponad stówę.
gra jest na tyle genialna ze jest warta nawet tej kwoty :]