Krytycznie o GRACH ~i nie tylko...~
Blog > Komentarze do wpisu
Ćwierk!

Zdawało się Wam, że ćwierkające niedźwiadki w przyrodzie nie występują? To źle się Wam zdawało ;), jednego z nich macie TUTAJ. Tak, tak, założyłem konto na Twitterze. Mam w takim razie nową zabawkę, ciekawe na ile czasu mi wystarczy :). Przekonam się też ilu ludzi w ogóle mój blog interesuje. Wiem, że liczba ta wynosi zero, ale miejmy nadzieję, że się nie prędko zorientuję w rzeczywistym stanie rzeczy ;D. Czyżbym się oszukiwał… hmmm, na czym to ja stanąłem?

Konto na Ćwierkaczu powstało zgodnie z tym, co pisałem w jednym z wcześniejszych postów:

…założyć tego całego trendi-dżezi Twittera i kiedy nie będzie się miało za bardzo czasu, ani chęci rozpisywać nie-wiem-ile o jakiejś fajnej wieści z branży to zwyczajnie o tym – idąc po najmniejszej linii oporu – „ćwierknąć”, a blog pozostawić dla tekstów dłuższych…

Odpowiedni twitterowy widget możecie znaleźć w lewej szpalcie, pod chmurką z tagami.

http://twitter.com/mis_iu

wtorek, 20 kwietnia 2010, mis_iu
Tagi: internet

Polecane wpisy

Komentarze
branza_gier
2010/04/20 19:30:17
To jeszcze załóż konto na facebooku :) :-p
-
mis_iu
2010/04/20 21:41:08
Do tego raczej nie dojdzie ;). Nie lubię serwisów typowo "społecznościowych", Twittera traktuje jako krewnego dla bloga, zresztą nieprzypadkowo Ćwierkacz przez niektórych nazywany jest "mikroblogiem".
-
branza_gier
2010/04/21 01:50:34
Ok. Twitter to fajny kanał do dystrybucji informacji na temat bloga. Ale to nie zmienia faktu, że fajnie by było gdybyś często zaglądał na mojego bloga i go komentował :) :-p
-
mis_iu
2010/04/21 10:14:01
Hehe, cóż za zarzut ;). A tak serio: zaglądam. Serio, nie kiwaj głową ;D. Nie komentuje po prostu, bo jakoś ogólnie mało komentujący jestem (co widać choćby na GC, gdzie rzadko mam ochotę ostatnio cokolwiek napisać). Dobra, postaram się poprawić :).
-
branza_gier
2010/04/21 15:36:43
Odezwij się do mnie na mailu jak możesz branza_gier@gazeta.pl