Krytycznie o GRACH ~i nie tylko...~
Blog > Komentarze do wpisu
DONOS: The Humble Indie Bundle

Wiem, że piszę troszkę „nie wczas”, gdyż zostały zaledwie dwa dni do końca akcji, pewnie większość z Was i tak już o niej gdzieś przeczytała, ale i tak warto wspomnieć ponownie: być może jednak są tacy, do których ta wieść nie dotarła – to raz, dwa – cała akcja doczekała się, hmm… upgrade’u ;).  Mówię oczywiście o „The Humble Indie Bundle”, czyli ciekawej inicjatywnie uruchomionej pod egidą niezależnego studia Wolfire Games.

http://www.wolfire.com/humble

Za dowolną (tak, dowolną!) kwotę możemy nabyć sześć niezależnych tytułów: World of Goo, Aquarię, Gish, Lugaru HD, Penumbrę: Overture (Episode 1), a także od dzisiaj: drugą odsłonę Samorosta! Do akcji, oprócz autorów wymienionych gier, dołączyły się także dwie organizacje „pożytku publicznego”: Child's Play Charity oraz Electronic Frontier Foundation. Przy wpłacaniu pieniędzy możemy zdecydować ile z nich ma zawędrować do deweloperów, a ile do CPC czy EFF.

„The Humble Indie Bundle” to świetna inicjatywa, którą każdy szanujący się gracz powinien wesprzeć. Warto tym bardziej, iż każdy może dać tyle na ile go stać, lub tyle ile zwyczajnie chce. Warto tym bardziej, że teraz THIB to nie pięć, a aż sześć tytułów! Świetna rzecz. Jedynie, co mi nie pasuje to dostępne formy płatności: PayPal, Google Chechout i Amazon.com. Przepraszam, a gdzie zapłata kartą kredytową? ;) Żeby wręczyć organizatorom odpowiednią kwotę „zmuszony” zostałem do założenia konta na PayPalu :).

PS Każda osoba, która wsparła THIB przed dodaniem Samorosta 2, również może go teraz ściągnąć: wystarczy, że ponownie zajrzy na stronę, do której linka otrzymała w wiadomości zwrotnej od Wolfire.

niedziela, 09 maja 2010, mis_iu

Polecane wpisy