Krytycznie o GRACH ~i nie tylko...~
Blog > Komentarze do wpisu
Drogie dzieci, nie martwcie się o mis_ia…*

Taka mała informacja techniczna:

Mis_iu żyje (hej, skąd ten jęk zawodu, hę?), ale… niestety nie ma się zbyt dobrze (prosiłbym troszkę ciszej zacierać ręce :)).

 

Sytuacja jest prosta…

Zgodnie ze studenckim przysłowiem: „to już jutro, czas przestać się obijać!”, przez ostatnie kilka miesięcy każdą wolną chwilę poświęcam na (bez)namiętne pukanie w klawiaturę, którego efektem ma być powstanie pracy inżynierskiej. W takim razie, z lakonicznego powodu brakiem czasu zwanym: nic nie postuję, nic nie ćwierkam, z netu żem zniknął. Co więcej: nie mam nawet, kiedy sobie dobrze pograć! (o zgrozo! czyżby koniec był bliski!?) Co drugi/trzeci dzień udaje mi się najwyżej wyszarpnąć pół godzinki czy też godzinkę, co by sobie troszkę popykać w… Baldur’s Gate II. Tak, tak, BG2. Tego samego BG2, którego rozpocząłem… jeszcze w tamtym roku! :D Gwoli wyjaśnienia: podstawkę skończyłem już ładny czas temu, a teraz malutkimi kroczkami przedzieram się przez Tron Bhaala (BTW, drugi Baldur zgrabny jest i wyraźnie lepszy od mało urozmaiconej „jedynki”).

 

Czy mis_iu wróci?

Chciałbym, ale na pewno nie zrobi tego teraz. Wiem, że nigdy nie byłem nad wyraz płodny, nigdy nie przedstawiałem dużego tempa  i nie byłem wzorem systematyczności, ale przynamniej nie dopuszczałem się trzymiesięcznej przerwy, tak jak teraz ;D. Dobrze byłoby wrócić przynajmniej do poprzedniego stanu… Kiedy kurz opadnie: spróbuję. Miałem nawet mały plan żeby pożegnać się z Bloxem i poszukać innej, lepszej platformy blogowej. Nie chodzi o to żebym był jakoś przesadnie wymagający, Blox najgorszy nie jest, ale wkurzają mnie w nim dwie rzeczy: limit wielkości jednego wpisu czy np. bardzo srogie ograniczenia, co do ilości tagów, które można do niego przypisać. Zdradzę wam też moje małe marzenie… wolałbym prowadzić bloga z kilkoma innymi autorami… może udałoby się wtedy, w grupie, zrobić coś ciekawego…


Pozdrawiam,
trzymajcie za mnie kciuki, czy co tam macie :)

* a byście, moje kochane, czasem – tak troszkę – nie mogły? :)

środa, 29 września 2010, mis_iu

Polecane wpisy

Komentarze
branza_gier
2010/10/19 03:04:00
ale wkurzają mnie w nim dwie rzeczy: limit wielkości jednego wpisu czy np. bardzo srogie ograniczenia, co do ilości tagów, które można do niego przypisać.

He he. Ja już pisałem do blox.pl w tej sprawie. Wkurzające 16 KB. Wiadomo, że jak piszą list w sprawie podwyżki to ich 16 kb nie ogranicza.
W ogóle to jak już będziesz inż. to wróć do pisania bloga. Mówi ci to inż mgr :)

Pozdrawiam ciepło